קידום ממומן

הנתיב המהיר ליצירת מכירות(PPC)

רק שתבינו במה מדובר…

יש לא מעט דרכים לשווק ולמכור, והדבר שמשותף לכולן הוא ההבנה שככל שיותר אנשים יחשפו למוצר\שירות שלנו כך הסיכויי לבצע יותר מכירות עולה. יותר אנשים יתקלו במוצר = יותר מכירות באופן ישיר.

כמות האנשים שמשתמשים בפייסבוק ובאינסטגרם מגיעה ל 3.5מיליארד משתמשים. וכמות אנשים שמחפשים שירותים ומוצרים בגוגל מגיעה גם היא לכמה מיליארדים של חיפושים בחודש. זה המון! לא, סליחה זה לא המון, זה @#$$#@$@#$@@...

ופה הפרסום הממומן נכנס לתמונה

לכם בתור בעלי עסק יש את האפשרות לחשוף את עצמכם בפני כמות עצומה של אנשים שיש להם פוטנציאל גדול לקנות מכם. בתשלום כמובן. וזה אומר שבצורה דיי פשוטה ומאד מאד מהירה אפשר להגיע לאותם אנשים ולמכור להם בצורה ישירה את המוצרים והשירותים שלנו. והנה הקאצ'.... ככל שנרצה להגיע ליותר אנשים נשלם עבור החשיפה הזאת יותר כסף. ועוד קאצ'.... בשביל לבצע הרבה מכירות צריך להיחשף בפני האנשים הנכונים שיהיו מעוניינים בשירות שלכם. והקאצ' האחרון…. בשביל שאותם אנשים פוטנציאלים יקנו מכם ולא מהמתחרים שלכם( כן גם הם מפרסים שם 😱) תהליך המכירה בדיגיטל חייב להיות חזק מדויק.

ופה אנחנו נכנסים לתמונה

זאת ההתמקצעות שלנו, את זה אנחנו חיים ונושמים, יש הרבה מקצועות בעולם הדיגיטל ומה שאנחנו מתמחים בו זה בניית תהליכי מכירה אפקטיביים על בסיס נתונים מהשטח. אנחנו יודעים למצוא את אותם לקוחות פוטנציאלים, לחקור אותם לעומק ולבנות תהליך מכירה מדויק שיבדל אתכם מהתחרות וישאיר אתכם פעורי פה מהתוצאות. בעולם בו התחרות רק הולכת וגדלה אנחנו יודעים איך להביא את הכסף לשולחן.

רוצים לבדוק אם האתר שלכם ממצה את הפוטנציאל שלו?

רוצים לדעת מה חסר לכם באתר ובדף נחיתה? את מה צריך לשפר? צרו קשר ואנחנו נבדוק לכם ללא עלות (שווי הטבה 500 שח)

תמלאו פרטים ונשלח לכם דוח מפורט במייל עם דרכי פעולה לשיפור האתר ודף הנחיתה שלכם.